Auto įvykio metu – svarbiausia saugumas

 

Patekus į auto įvykį, pirmiausiai pasirūpinkite savo ir keleivių saugumu. Jeigu Jūs ar kiti eismo įvykio dalyviai patyrė sužalojimų, iškvieskite greitąją pagalbą. Policiją kvieskite, jeigu: buvo sužaloti žmonės, yra daugiau negu du eismo įvykio dalyviai, su kitu eismo dalyviu nesutariate dėl įvykio aplinkybių arba buvo padaryta žala turtui, kurio savininko nėra įvykio vietoje.

Išsami konsultacija telefonu
 

Įvertinkite visas aplinkybes, kuriomis buvo padarytas eismo įvykis. Išaiškinę su kitais eismo įvykio dalyviais kaltininkus ir detales, užpildykite eismo įvykio deklaraciją. Iškilus klausimams, skambinkite numeriu 8 630 53 333 ir Jums bus suteikta išsami konsultacija telefonu, kuri užtikrins tinkamą Jūsų pareigų draudimo bendrovei vykdymą.

 
 

 

 

Draudiminio įvykio dokumentų tvarkymas

 

Po avarijos, atvyksime į Jums patogią vietą (biurą, namus ar kitur), surinksime visus draudimo bendrovei reikalingus dokumentus, padarysime reikalingas nuotraukas ir laiku bei pagal nustatytus reikalavimus pranešime draudimo bendrovei apie draudiminį įvykį. Mes garantuojame teisingą nuostolių įvertinimą.

Transporto priemonės remonto organizavimas

 

Jūsų transporto priemonė bus paimta ir nugabenta iki remonto vietos. Sąmatos derinimas su draudimo bendrove, remonto darbų optimizavimas, kokybės kontrolė bei papildomos defektacijos organizavimas – visa tai mūsų rūpestis.

 

Kol transporto priemonė tvarkoma, esant galimybei Jums bus suteiktas laikinas automobilis be jokių papildomų mokesčių. Juk patogumas svarbiausia.

Transporto priemonės grąžinimas

 

Pasirūpinę Jūsų transporto priemonės paėmimu, dokumentų sutvarkymu draudimo bendrovėje bei teisinga remonto darbų priežiūra, užtikriname, kad automobilis bus pristatomas nuplautas ir sutvarkytas į Jums patogią vietą.

 

UAB Nuostolių valdymas, 2014